Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

DODACÍ LHŮTY A PLATEBNÍ PODMÍNKY
1. DORUČOVANÍ A PLATBY
  Výrobky jsou dodávány v ČR poštovní dobírkou s pojištěním, v případě platby předem přes bankovní účet nebo po dohodě osobním odběrem.
BATITEX se zavazuje dodržet dodací lhůtu uvedenou u výrobku. Běžná odesílací lhůta je do 7 dnů, v případě zakázky se dohodne se zákazníkem dodací lhůta. Při nákupu více výrobků s různými dodacími lhůtami se za závaznou považuje lhůta nejdelší uvedená. Dodací lhůta je uvedena u každé položky zboží samostatně.


CENY POŠTOVNÉHO:

 
Doprava Českou poštou jako doporučený dopis při platbě dobírkou. Obálka je doručena nejpozději čtvrtý den od podání.
Pro objednávky hedvábí bez krabičky nebo maximálně tří kusů triček.
65,- CZK
 
Doprava Českou poštou jako doporučený dopis při platbě předem na účet. Obálka je doručena nejpozději čtvrtý den od podání.
50,- CZK
 
Doprava Českou poštou jako doporučený balík s dobírkou. Balík je doručen maximálně čtvrtý den od podání.
Pro objednávky hedvábí s krabičkou nebo čtyř a více triček.
115,- CZK
 
Doprava Českou poštou jako doporučený balík při platbě předem převodem na účet. Balík je doručen nejpozději čtvrtý den od podání.
Pro objednávky hedvábí s krabičkou nebo 4 a více triček.
100,- CZK
 
Doprava balíkem Do ruky České pošty při platbě dobírkou. Balík je doručen do 24 hodin od podání na adresu příjemce.
145,- CZK
 
Doprava balíkem Do ruky České pošty při platbě předem na účet. Balík je doručen do 24 hodin od podání na adresu příjemce.
130- CZK
 
Balík je doručen následující den po dni odeslání na poštu. Česká pošta posílá SMS o doručení balíku na danou poštu.
125,- CZK
 
Balík je doručen následující den po dni odeslání na poštu. Česká pošta posílá SMS o doručení balíku na danou poštu.
110,- CZK
       
 
 Slovensko - Zásilkovna - s dobírkou
  120,-CZK
  0,- CZK
   
 

Výrobky na Slovensko jsou dodávány Zásilkovnou na dobírku.

BATITEX se zavazuje dodržet dodací lhůtu v rámci SR maximálně do 14 dnů od příjmu objednávky.
BATITEX neručí za škodu způsobenou pozdním dodáním třetí osobou (např. Česká pošta,    Zásilkovnou.cz).

BATITEX si vyhrazuje právo odstoupit od objednávky, pokud nebude moci z kapacitních důvodu dodat výrobek. Zákazník bude o odstoupení informován do tří dnů od obdržení objednávky. Při větším počtu objednávek budou tyto objednáky vyřizovány v pořadí dle přijetí. O případném prodloužení dodací lhůty bude zákazník informován neprodleně.   .
  Jestliže si zákazník objedná zboží za akční cenu /doprodej/, může být doba dodání při větším počtu objednávek až 14 dnů.
Upozorňujeme zákazníky, že nejsme plátci DPH!
Oděvy jsou prodávány v uvedené velikosti a barvě. Pokud má zákazník jiné požadavky, je možné se dohodnout na jiné variantě přes email batitex@seznam.cz nebo na telefonním čísle

777 593 745

1.VRÁCENÍ VÝROBKU:

        V případě, že zákazník chce zakoupený výrobek vrátit, musí tak učinit do jednoho měsíce od odeslání běžnou zásilkou (nikoliv na dobírku) zakoupeného výrobku na adresu BATITEXU. Výrobek musí být vrácen řádně zabalený, nepoškozený, beze skvrn, natržení nebo jiných viditelných nebo faktických vad způsobených zákazníkem. V případě, že výrobek bude vrácen bez poškození, zavazuje se BATITEX vrátit zákazníkovi celou zaplacenou cenu výrobku (způsobem podle individuální dohody) do jednoho týdne.
        BATITEX si vyhrazuje právo nepřijmout zpět zákazníkem poškozený výrobek a nevrátit zaplacenou cenu v případě, že zákazník vrátí výrobek se zjevnými nebo faktickými poškozeními. Druh a rozsah poškození bude zákazníkovi neprodleně oznámen, zdokumentován a výrobek bude odeslán zákazníkovi zpět bez vrácení zaplacené ceny.
2. REKLAMACE
         Vyplněním a odesláním objednávky souhlasí kupující s obchodními podmínkami BATITEXu. Pokud kupující neuplatní do tří dnů od obdržení výrobku reklamaci (e-mailem nebo telefonicky), výrobek je považován jako přijatý. Lhůta uplatnění reklamace je stanovena s ohledem na charakter prodávaných výrobků. Pokud zákazník neobdrží do dané lhůty objednanou zásilku, upozorní o tom firmu BATITEX (poštou, e-mailem, telefonicky), aby mohlo dojít k zajištění nápravy. Případné reklamace vyřídíme ke spokojenosti zákazníka individuální dohodou s kupujícím.
3. ÚDRŽBA
          Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé nedodržením doporučené údržby. Ke každému výrobku je přiložen podrobný návod na údržbu. Podrobný popis údržby najdete i na internetových stránkách BATITEXu www.modni-tricko.cz.
4. AUTORSKÁ OCHRANA
         Každý výrobek je do zaplacení autorské ceny výhradním majetkem BATITEXU.

BATITEX je registrovaný jako česká ochranná známka.

Jako umělecké dílo podléhá i po prodeji příslušným předpisům autorského zákona. Porušením autorského zákona (kopírování, volné rozšiřování, reprodukování, apod.), který chrání návrhy triček hedvábných šátků, šal, se dotyčná osoba vystavuje nebezpečí žaloby a podání trestního oznámení ze strany BATITEXu. Jakékoliv zprůmyslnění motivu nebo vzoru z autorských výrobků Jany Petříkové je bez smluvní dohody s autorkou nepřípustné.

5. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní udaje / jméno, příjmení, adresa, mail , telefon/ jsou evidovány v administrativě e-shopu za účelem zpracování objednávky zákazníka a informování zákazníka o stavu objednávky, Poskytnuté osobní údaje prohlašuje prodávající za důvěrné .

Prodávající se zavazuje, že neposkytne údaje o kupujícím žádné třetí straně. Odesláním objednávky v elektronickém obchodu  souhlasíte se shromažďováním informací o Vás a Vašich nákupech.

Registrace v e-shopu BATITEX není povinná a slouží pouze pro urychlení objednávky (odpadá nutnost Vámi opakovaného zadávání potřebných údajů).  

Osobní udaje mohou být na přání zákazníka vymazány, zákazník žádost o vymazání svých údajů podá mailem na batitex@seznam.cz

Novinky mailem nebudou zákazníkům odesílany, zákazník se může sám informovat na stránkách e-shopu .
Fler odkaz https://www.fler.cz/shop/batitex
 
Stránky e-shopu jsou dostatečně chráněný bezpečným heslem a bezpečným antivirem,
Stránky e-shopu používají https zabezpečení, které zabraňuje zneužití Vašeho jména, hesla a dalších důvěrných dat.
I přesto, že dojde k poškození zabezpečení a do systému vnikne cizí osoba (hacker) prostřednictvím počítačové sítě internet, provozovatel elektronického obchodu nenese zodpovědnost za škody vzniklé tímto jednáním.
 

SHRNUTÍ

Odesláním elektronické objednávky souhlasí kupující se všemi podmínkami uvedenými v tomto nákupním řádu a také s cenou dopravy a zboží, které objednává. Odesláním a potvrzením objednávky se zároveň prodávající a kupující zavazují, že jednají ve smyslu ust. § 262 odst. 1 Obchodního zákona a není-li uvedeno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti Obchodním zákoníkem.

 
E-shop BATITEX je malý český e-shop, který nabízí originální oděvní tvorbu, především hedvábné šátky, šály a malovaná trička z rukou oděvní výtvarnice Jany Petříkové na základě objednávky z e-shopu. 
Regionální produkt

Copyright © www.modni-tricko.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modni-tricko.cz

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace