Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

DODACÍ LHŮTY A PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. DORUČOVANÍ A PLATBY
     Výrobky jsou dodávány v ČR poštovní dobírkou s pojištěním, v případě platby předem přes bankovní účet nebo po dohodě osobním odběrem.

Při jednorázové objednávce nad 1.500,- Kč / cena již po odečtení slev / poštovné neúčtujeme / dobírku, nikoliv obchodní balík /.

Při platbě  na  účet  při objednávce nad 1.500Kč / cena již po odečtení slev / , poštovné již neučtujeme.

BATITEX se zavazuje dodržet dodací lhůtu uvedenou u výrobku. Běžná odesílací lhůta je do 7 dnů , v případě zakázky se dohodne se zákazníkem dodací lhůta  . Při nákupu více výrobků s různými dodacími lhůtami se za závaznou považuje lhůta nejdelší uvedená. Dodací lhůta je uvedena u každé položky zboží samostatně.


CENY POŠTOVNÉHO:

 
Česká pošta - obálková zásilka, platba dobírkou Doprava Českou poštou jako doporučený dopis při platbě dobírkou. Obálka je doručena maximálně 4 den od podání. Pro objednávky hedvábí bez krabičky nebo maximálně 3 kusů triček.
80,- CZK
 
Česká pošta - obálková zásilka, platba převodem Doprava Českou poštou jako doporučený dopis při platbě předem na účet. Obálka je doručena maximálně 4 den.
55,- CZK
 
Doprava Českou poštou jako doporučený balík s dobírkou. Balík je doručen maximálně 4 den od podání. Pro objednávky hedvábí s krabičkou nebo 4 a více triček.
105,- CZK
 
Doprava Českou poštou jako doporučený balík při platbě předem převodem na účet. Balík je doručen maximálně 4 den od podání. Pro objednávky hedvábí s krabičkou nebo 4 a více triček.
85,- CZK
 
Doprava balíkem Do ruky České pošty při platbě dobírkou. Balík je doručen do 24 hodin od podání na adresu příjemce.
150,- CZK
 
Doprava balíkem Do ruky České pošty při platbě předem na účet. Balík je doručen do 24 hodin od podání na adresu příjemce.
115,- CZK
 
Balík je doručen následující den po dni odeslání na poštu. Česká pošta posílá SMS o doručení balíku na danou poštu.
150,- CZK
 
Balík je doručen následující den po dni odeslání na poštu. Česká pošta posílá SMS o doručení balíku na danou poštu.
115,- CZK
       
 
Doprava na Slovensko s dobírkou Českou poštou. Doba dodání od data odeslání je 14 dnů.
210,- CZK
  0,- CZK
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 


     Výrobky do Slovenské republiky jsou dodávány PPL na dobírku nebo po zaplacení sumy za objednávku na účet. Batitex se zavazuje dodržet dodací lhůtu v rámci SR maximálně do 14 dnů od příjmu objednávky.
     Batitex neručí za škodu způsobenou pozdním dodáním třetí osobou (např. Česká pošta, PPL). Batitex si vyhrazuje právo odstoupit od objednávky, pokud nebude moci z kapacitních důvodu dodat výrobek . Zákazník bude o odstoupení informován do 3 dnů od obdržení objednávky. Při větším počtu objednávek budou tyto vyřizovány v pořadí dle přijetí. Případné prodloužení dodací lhůty bude  zákazník informován neprodleně.   .

      Jestliže si zákazník objedná zboží za akční cenu /doprodej/, může být doba dodání, při větším počtu objednávek, 14 dnů.
Upozorňujeme zákazníky, že nejsme plátci DPH

Oděvy jsou prodávány v uvedené velikosti a barvě. Pokud má zákazník jiné požadavky, je možné se dohodnout na jiné variantě přes email batitex@seznam.cz nebo na telefonním čísle 777 593 745

1.VRÁCENÍ VÝROBKU:

        V případě, že zákazník chce zakoupený výrobek vrátit, musí tak učinit do 14 dnů odesláním běžnou zásilkou (nikoliv na dobírku) zakoupeného výrobku na adresu BATITEXU. Výrobek musí být vrácen řádně zabalený, nepoškozený, beze skvrn, natržení nebo jiných viditelných nebo faktických vad způsobených zákazníkem. V případě, že výrobek bude vrácen bez poškození, zavazuje se BATITEX vrátit zákazníkovi celou zaplacenou cenu výrobku (způsobem podle individuální dohody) do 1 týdne.
        BATITEX si vyhrazuje právo nepřijmout zpět zákazníkem poškozený výrobek a nevrátit zaplacenou cenu v případě, že zákazník vrátí výrobek se zjevnými nebo faktickými poškozeními. Druh a rozsah poškození bude zákazníkovi neprodleně oznámen, zdokumentován a výrobek bude odeslán zákazníkovi zpět bez vrácení zaplacené ceny.

2. REKLAMACE
         Vyplněním a odesláním objednávky souhlasí kupující s obchodními podmínkami Batitexu. Pokud kupující neuplatní do tří dnů od obdržení výrobku reklamaci (e-mailem nebo telefonicky) výrobek je považován jako přijatý. Lhůta uplatnění reklamace je stanovena s ohledem na charakter prodávaných výrobků. Pokud zákazník neobdrží do udané lhůty objednanou zásilku, upozorní o tom Batitex (poštou, e-mailem, telefonicky), aby mohlo dojít k zajištění nápravy. Případné reklamace vyřídíme ke spokojenosti zákazníka individuální dohodou s kupujícím.

3. ÚDRŽBA
          Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé nedodržením doporučené údržby. Ke každému výrobku je  přiložen podrobný návod na údržbu.Podrobný popis údržby najdete i na internetových stránkách Batitexu www.modni-tricko.cz.

4. AUTORSKÁ OCHRANA
         Každý výrobek je do zaplacení autorské ceny výhradním majetkem  BATITEXU. Jako umělecké dílo podléhá i po prodeji příslušným předpisům autorského zákona. Porušením autorského zákona (kopírování, volné rozšiřování, reprodukování, apod.), který chrání návrhy triček hedvábných šátků,šal, se dotyčná osoba vystavuje nebezpečí žaloby a oddání trestního oznámení ze strany BATITEXU. Jakékoliv zprůmyslnění motivu nebo vzoru z autorských výrobku Jany Petříkové je bez smluvní dohody s autorkou nepřípustné.

Děkujeme Vám za návštěvu naších stránek a věříme, že budete se zakoupeným výrobkem spokojeni.

Regionální produkt

Copyright © www.modni-tricko.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modni-tricko.cz

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace