Počet položek: 0 0,- Kč

Reference

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
v této sekci Vás pozveme do zákulisí spolupráce e-shopu Batitex se zákazníkem na zakázkové výrobě. 
 

Z  Vaších milých mailů / se souhlasem zveřejnění

mail od paní Anny ze Slovenska, která je dlouholetou zákaznicíUsmívající se 

Dobrý deň, milá pani Petříková,

..... Ďakujem pekne za upozornenie na novú doménu e-shopu. A určite budem len rada ak si moju správu, alebo jej časť pripojíte k zverejneným hodnoteniam zákazníkov. Ja si veľmi vážim Vašu prácu, pani Petříková, obdivujem Vašu tvorivosť a myslím si, že rovnako ako ja aj mnoho ďalších ľudí si dnes cení originálne výrobky, ktoré sa navyše veľmi príjemne nosia. Ja sa v oblečení od Vás cítim veľmi dobre. Nikdy som sa nepovažovala za zaujímavú ani výnimočnú, ani keď som nosila veľkosť M. Ale s tričkom alebo šatkou od Vás sa vždy cítim výnimočná.  

S vďakou a prianím všetkého dobrého 

Anna Minarovičová 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Mail od paní Kolmanové  ... ,, Milá paní Petříková, Já velmi děkuji. Vaše výrobky předčily mé očekávání. Já moc a moc děkuji a posílám novou objednávku. Kolmanová..."  Usmívající se  

V roce 2017 jedna ze zakázek byla objednávka šálů a motýlků pro komorní sbor Cantabile. Zadání bylo abstraktní vzor v duhových barvách k neutrálnímu oděvu. Výsledek můžete vidět na foto nebo odkazu přímo na stránky sboru.

http://sborcantabile.cz/

K zákazníkům patří nejen jednotlivci, ale i různé firmy, společnosti, organizace, které si vybírají především z nabídky malovaného hedvábí - šátků, šal, kravat, jež jsou pro jejich obchodní partnery, klienty atd. určeny jako upomínkové předměty.

Mezi už stále klienty patří například:

Krajský úřad v Olomouci

Masarykova univerzita v Brně, centrum zahraniční spolupráce

V lednu 2015 proběhla také spolupráce mezi

Univerzitou Palackého v Olomouci projektu Tera formou workshopu.

 

Malovaná trička a hedvábí můžete také někdy zhlédnout na různých akcích jako je řemeslný jarmark v Olomouci na 1.máje , na olomouckém výstavišti Flora nebo na brněnských Vánočních trzích na výstavišti BVV.

 

Mezi stále zákazníky patří paní Jitka z Prahy a její děti. Malý syn Ondra si často navrhne svou představu, kterou se pak snažím přenést na tričko. Jednou je to trojposchoďový autobus, jindy Titanic viz. foto. Paní Jitka s dcerou si rády vyberou z nabídky e-shopu.

 

 

 Další milou zákaznicí je paní Blanka, která pracuje částečně v Praze a v Kapském Městě. Paní Blanka má spousty skvělých nápadů. Jedním z nich je i tunika ušitá ze dvou hedvábných šátků.

 
Velké díky také za Vaše milé maily,
napřiklad mail od paní Veroniky z Břeclavi Usmívající se
 
...Krásný den, paní Petříková,
Chci Vám moc poděkovat za to šedobílé tílko i tričko. Jsou nádherné. Vůbec jsem nečekala, že mi přijdou tak brzy. Vaše stránky budu i nadále sledovat a určitě si ještě během léta nějaký ten originální "kousek" vyberu.
Přeji Vám krásný den.
Veronika S.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K zákazníkům e-shopu Batitex patří mimo jiné firmy, které objednávají naše hedvábné šátky a šály pro své zaměstnance a klienty jako upomínkové dárky nebo reklamní předměty, a to s využitím množstevních slev nebo ceny dohodou.

Například v únoru 2010 nás oslovila firma Lesaffre Česko, a.s. pobočka Olomouc.

(Náš tip: každá z nás zná droždí NOLI a právě pro Vás máme tip na stránky firmy Lesaffre s osvětčenými pekařskými recepty www.drozdi.cz ),

která sháněla pro své zaměstnankyně na výroční zasedání originální upomínkové dárky. Po osobní návštěvě a konzultaci si zástupkyně  firmy vybrala z naší nabídky ručně malovaných hedvábných šal.

 

Dalších zakázkou byla objednávka pro ZOO Jihlava, která každý rok pořádá reprezentační ples. Tento rok měla ZOO zvířecí téma lemura kata.  Požadavek tedy zněl: hedvábný šátek pro hostesky s motivem lemura.

Stejně tak nás oslovují zákazníci i jednotlivci.

V lednu 2009 nás oslovily studentky třídy 4.B Vyšší odborné a hotelové školy se sídlem v Opavě. Jejich požadavek byl navrhnout a namalovat hedvábné  kravaty se symbolem vlajky Evropské unie pro praktickou maturitní zkoušku / vyšší forma složité obsluhy /. Výsledek si můžete prohlédnou na dvou fotografiích, které nám studentky zaslaly.  

Reference

Reference

 

Druhou ukázkou je ukázka hedvábného šátku – Svatební mámení.

Mailem nám poslala paní Alena C. z Žatce dotaz, zda-li by šlo namalovat hedvábný šátek  ve větší velikosti. A ve stejné velikosti pak ještě v růžové barvě. Na základě dohody a cenové kalkulace jsme šátky namalovali, nafotili a poslali na mail paní Aleny. Po odsouhlasení paní Alenou jsme šátky odeslali. 

Reference


Reference

 

Regionální produkt

Copyright © www.modni-tricko.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modni-tricko.cz

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace