Počet položek: 0 0,- Kč

Reference

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

v této sekci Vás pozveme do zákulisí spolupráce e-shopu Batitex se zákazníkem na zakázkové výrobě. 

V roce 2017 jedna ze zakázek byla objednávka šálů a motýlků pro komorní sbor Cantabile. Zadání bylo abstraktní vzor v duhových barvách k neutrálnímu oděvu. Výsledek můžete vidět na foto nebo odkazu přímo na stránky sboru.

http://sborcantabile.cz/

K zákazníkům patří nejen jednotlivci, ale i různé firmy, společnosti, organizace, které si vybírají především z nabídky malovaného hedvábí - šátků, šal, kravat, jenž jsou pro jejich obchodní partnery, klienty atd. určeny jako upomínkové předměty.

Mezi už stále klienty patří například

Olomoucký krajský úřad v Olomouci,

Masaryková univerzita v Brně, centrum zahraniční spolupráce.

V lednu 2015 proběhla také spolupráce mezi

Univerzitou Palackého v Olomouci projektu Tera formou workshopu.

 

Malované trička a hedvábí můžete taky někdy zhlédnout na různých akcích jako je řemeslný jarmark v Olomouci na 1.máje , na olomouckém výstavišti Flora nebo na brněnských vánočních trzích na výstavišti BVV.

 

Mezi stále zákazníky patří paní Jitka z Prahy a její děti. Malý syn Ondrá si často navrhne svou představu, kterou se pak snažím přenést na tričko. Jednou je to trojposchoďový autobus, jindy Titanic viz. foto. Paní Jitka s dcerou si rády vyberou z nabídky e-shopu.

 

 

 Další milou zákaznici je paní Blanka opět z Prahy, která pracuje částečně v Praze, částečně v Kapském městě. Paní Blanka má spousty skvělých nápadů. Jedním z nich je i tunika ušitá ze dvou hedvábných šátků 

 
 
 
Velké díky také za Vaše milé maily
napřiklad mail od paní Veroniky z Břeclavy Usmívající se
 
...Krásný den paní Petříková,

Chci Vám moc poděkovat za to šedobílé tílko i tričko. Jsou nádherné. Vůbec jsem nečekala, že mi přijdou tak brzy. Vaše stránky budu i nadále sledovat a určitě si ještě během léta nějaký ten originální "kousek" vyberu.

Přeji Vám krásný den.

Veronika S.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K zákazníkům e-shopu Batitex patří mimo jiné firmy, které objednávají naše hedvábné šátky a šály pro své zaměstnance, klienty jako upomínkové dárky nebo reklamní předměty, a to s využitím množstevních slev nebo ceny dohodou.

Například v únoru 2010 nás oslovila firma Lesaffre Česko, a.s. pobočka Olomouc

(Náš tip: každá z nás zná droždí NOLI a právě pro Vás máme tip na stránky firmy Lesaffre s osvětčenými pekařskými recepty www.drozdi.cz ),

která scháněla pro své zaměstnankyně na výroční zasedání originální upomínkové dárky. Po osobní návštěvě a konzultaci si zástupkyně  firmy vybrala z naší nabídky ručně malované hedvábných šal.

 

Dalších zakázkou byla objednávka pro ZOO Jihlava, která každý rok pořádá reprezentační ples. Tento rok měla ZOO zvířecí téma lemura kata.  Požadavek tedy zněl, hedvábný šátek pro hostesky s motivem lemura.

Stejně tak nás oslovuji zákazníci, jednotlivci.

V lednu 2009 nás oslovily studentky třídy 4.B Vyšší odborné a hotelové školy se sídlem v Opavě. Jejich požadavek byl navrhnout a namalovat hedvábné  kravaty se symbolem vlajky Evropské unie pro praktickou maturitní zkoušku / vyšší forma složité obsluhy /. Výsledek si můžete prohlédnou na dvou fotografiích, které nám studentky zaslaly.  

Reference

Reference

 

Druhou ukázkou je ukázka hedvábného šátku – Svatební mámení.

Mailem nám poslala paní Alena C. z Žatce dotaz, zdali by šlo namalovat hedvábný šátek  ve větší velikosti. A ve stejné velikosti pak ještě v růžové barvě. Na základě dohody a cenové kalkulace jsme šátky namalovali, nafotili a poslali na mail paní Aleny, kontrolní foto. Po odsouhlasení paní Alenou, jsme šátky odeslali. 

Reference


Reference


Regionální produkt

Copyright © www.modni-tricko.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.modni-tricko.cz

Pri poskytovani sluzeb nam pomahaji soubory cookie. pouzivanim nasich sluzeb vyjadrujete souhlas s nasim pouzivanim souboru cookie a také udělujete souhlas s využitím osobních údajů pro účely marketin   Další informace